Експерти у британській та ірландській освіті
Школи-пансіони. Університети. Мовні коледжі. Опікунство.
info@metida-group.com
+44 (0) 207 112 8793 United Kingdom
+38 (095) 187 94 41 Ukraine
+38 (044) 379 28 96 Ukraine
Viber: + 44 (0) 7727197039
ENG | РУС | УКР

Нерухомість у Великій Британії

Стартова - Нерухомість у Великій Британії
Нерухомість у Великій Британії

Що може бути краще, ніж насолоджуватися чаюванням у затишній квартирі аристократичного Лондона? Хіба що зробити це у власній лондонській квартирі. Якщо Вас захоплює атмосфера величної та витонченої Великобританії, то Ви вже неодноразово замислювалися над придбанням нерухомості на території монархії. Але як зробити так, щоб втілення мрії в минуле не стало тортурами? Юридичні тонкощі, законодавчі вимоги, особливості кожного району Лондона суттєво ускладнюють процес пошуку ідеальних апартаментів і навіть здатні змусити відмовитися від мрії.

Ми допоможемо Вам втілити мрію у реальність!

Багаторічний досвід та чуйне ставлення до клієнтів дозволяють не тільки виконати Ваші бажання, але й зробити процес купівлі нерухомості легким та приємним. Ми співпрацюємо з лідируючими банками, ріелтерськими, брокерськими та дизайнерськими організаціями. Робота з надійними та високопрофесійними партнерами дозволяє забезпечити максимальну підтримку клієнтів. Наші спеціалісти представляють Ваші інтереси з моменту простої консультації аж до укладання угоди.

Чому ми?

Побажання клієнта є для нас пріоритетними, тому звертаючись до компанії ТОВ "Метида" Ви отримуєте набагато більше, ніж просто посередництво:

  • індивідуальний підхід;
  • широкий спектр послуг;
  • детальну інформацію про частину країни або міста, що цікавить;
  • економію часу;
  • виконання Ваших вимог та побажань.

Наші послуги

 

Створити запит